SMC CXSM32-100 Guided Cylinder, Bore: 32mm, Stroke: 100mm, 0.7MPa, Rc1/8
    Unit price per
Shipping calculated at checkout.
SMC CXSM32-100 Guided Cylinder, Bore: 32mm, Stroke: 100mm, 0.7MPa, Rc1/8 Special reminder: https://360plcworld.com can pay online. If you need more product pictures, more quantity, or other questions. (E-mail: sales@360dcs.com what app: +1-(626)-546-8504) Pre-Owned