THK HSR10-470LM Linear Guide Rail 470mm Length x 10mm x 7mm, 25mm Pitch
    Einzelpreis pro
THK HSR10-470LM Linear Guide Rail 470mm Length x 10mm x 7mm, 25mm Pitch Special reminder: https://360plcworld.com can pay online. If you need more product pictures, more quantity, or other questions. (E-mail: sales@360dcs.com what app: +1-(626)-546-8504) Brand New